GLKS Różyny - strona nieoficjalna

Jak oczeniasz szanse GLKSu w walce o awans?

GTS Mokry Dwór Delta Małżewko
Bałtyk Sztutowo 0:2 Bursztyn Gnieszewo
Lisovia Lisewo GTS Juszkowo
Potok II Pszczółki GTS Ogniwo Borkowo
GTS Broker Rotmanka GLKS Różyny
GTS Rokitnica GTS Świncz

Pewna wygrana z Goszynem.

• autor: Gregor88, 2011-10-23 19:37

Mecz zaplanowany na godzinę 15 rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem - spóźnili się sędziowie. Wynik 5:0 całkowicie oddaje przebieg wydarzeń na boisku.

Relacja w rozwinięciu.

Mecz rozpoczął się od ataków GLKSu. W 5 minucie dośrodkowanie Pawła z rzutu rożnego, Barzon strzela ładną bramkę głową. 1:0! Po golu gra nadal pon nasze dyktando lecz bez goli, około 35 minuty druga żółta w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika zespołu przyjezdnych. Mija 40 minuta Wojtek posyła długą piłkę do Pawła, który pociągnął w pole karne, odegnanie do Barzsona i 2:0! W przerwie Pyzdra zmienia Pawła. a w 55 minucie za Małego wchodzi Marian. W 60 minucie Gumbas dogrywa Mrówy który strzela kolejną bramkę dla gospodarzy. Po chwili 2 czerwień dla gości. W tym czasie zmiana Mucha wszedł zmieniając Kwasa. W 65 minucie Wojtek zagrywa do Pyzdry i .. 4:0. W 70 minucie za Żuczka wchodzi Karlos, który po 3 minutach krótko rozegrał rzut rożny z Muchą, który wjechał w pole karne i po strzale po którym piłka nie wpadła do siatki dopadł do niej Barzon i wykończył tą akcję strzelając do pustej bramki 5:0. Do końca meczu bez ważniejszych wydarzeń.

Rozegraliśmy dobry mecz. Oby tak dalej panowie!

Skład: Jastrząb - Kwas, Gumbas, Żuczek, Wojtek - Mały, Mrówa, Zbychu, Herst - Paweł, Barzon.

autor: super_t 2012-01-21 10:02:20

Profil super_t w Futbolowo 100PLN ZA REJESTRACJE NA ZAKŁADY!!!! >>> 100pln.blogspot.com

autor: ~pilkarzyk_90 2012-07-04 10:32:58

avatar Witam nie chcielibyście zagrać sparingu w miesiącu lipcu lub sierpniu z drużyną Świtu Radostowo??
w razie zainteresowania proszę o szybki kontakt
tel. 504-846-813

autor: bogaci 2014-02-05 16:05:23

Profil bogaci w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! bet50pln.blogspot.com

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GLKS Różyny 5:0 GTS Goszyn
2011-10-23, 15:00:00